На Харківщині медики надають допомогу підліткам, які опинилися в епіцентрі дорожньої аварії. Постраждалі дівчата після зіткнення з авто опинилися на лікарняних ліжках. Слідчі вже розпочали детальну перевірку обставин інциденту.
За попередніми даними, наїзд стався, коли вантажний Ford виїжджав із-за повороту. Дві дівчинки віком 12 та 13 років їхали на одному електросамокаті назустріч автівці. Водій вантажівки, помітивши дітей, миттєво натиснув на гальма. Проте уникнути аварії йому не вдалося.
Ювенальні поліцейські вже відреагували на ситуацію. Матір дитини, що керувала самокатом, притягують до відповідальності. На жінку складено адміністративний протокол через неналежне виконання батьківських обов’язків.
Окрім покарання, фахівці провели виховну роботу з родинами постраждалих. Правоохоронці наголошують на необхідності запобігання подібним випадкам у майбутньому.
Поліцейські закликають дорослих бути вкрай пильними та відповідальними. Безпека дітей прямо залежить від батьківського контролю. Варто постійно нагадувати правила руху та купувати дітям захисне спорядження.

